> REKRUTACJA NA ROK SZKOLNY 2017/2018

08/17/2015

Rekrutacja na rok szkolny 2017/2018 rozpoczęta!!!

Czekamy właśnie na Ciebie! Nie zwlekaj, zapisz się już dziś!

Szeroki wybór kierunków policealnych:

- Technik masażysta

- Asystentka stomatologiczna

- Higienistka stomatologiczna

- Opiekun medyczny (również po ZSZ)

- Technik usług kosmetycznych

- Technik administracji

- Technik rachunkowości.

Planowanie zawodowej kariery wcale nie musi sprowadzać się do zdobywania umiejętności niezbędnych do pracy w jednej tylko branży. Przeciwnie, im więcej ma się zainteresowań i różnych kwalifikacji, tym bardziej jest się docenianym na rynku pracy.
Fach przy tym można zdobyć dziś stosunkowo szybko, a zamiast iść na kolejne studia, wystarczy zapisać się do naszej szkoły policealnej. Oferta Centrum Kształcenia Plejada jest coraz bogatsza, jeśli chodzi o wybór kierunków, a wysoki poziom nauczania tylko dodatkowo zachęca do wyboru właśnie tej placówki.

Zachęcamy do przyjścia do naszej szkoły. Naprawdę warto.

OSOBY CHĘTNE DO POBIERANIA NAUKI W CENTRUM KSZTAŁCENIA PLEJADA PROSIMY O DOSTARCZENIE DO SEKRETARIATU NIŻEJ WYMIENIOWNYCH DOKUMENTÓW: - świadectwo ukończenia szkoły średniej - 3 zdjęcia - podanie / kwestionariusz osobowy - ksero dowodu osobistego - zaświadczenie lekarskie o braku przeszkód do podjęcia nauki w określonym zawodzie